Infinity War tüm zamanların açılış rekorunu kırarak başladı

Infinity War tüm zamanların açılış rekorunu kırarak başladı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 30.04.2018 - 13:37
Marvel rekor kırmaya devam ediyor

Geçtiğimiz hafta tüm dünya ile birlikte ülkemizde de gösterime giren Avengers: Infinity War'ın rekor kırması bekleniyordu ve bu beklentiyi fazlasıyla da karşıladı. Film gösterime girmesi ile birlikte tüm zamanların açılış rekorunu kırmayı başardı.

Avengers: Infinity War rekor kırarak gösterime girdi

Avengers: Ifnitiy War'un domestic olarak, yani Amerika'da 250 milyon dolar hasılat elde ettiği belirtiliyor. Bu hasılat ile birlikte tüm zamanların en iyi açılışını gerçekleştiren film böylelikle Star Wars: Force Awakens'i de geride bırakmış oldu. Rekorun bir önceki sahibi olan Star Wars: Force Awakens, açılış haftasında 248 milyon dolar hasılat elde etmeyi başarmıştı.

Box Office Türkiye'nin haberine göre filmin rekorları sadece Amerika ile sınırlı değil. Gösterime girdiği gün, yani Cuma günü 244.363 kişi ile Türkiye'de de en iyi yabancı film açılışını yakalayan Infinity War, dünya genelinde ise 630 milyon dolar ile Hızlı ve Öfkeli 8'in 541 milyon dolarlık hasılatını da geride bırakmış oldu. Buradaki en önemli etken ise Hızlı ve Öfkeli 8'in bu rakama Çin hasılatı ile birlikte sahip olması. Infinity War henüz Çin'de gösterime girmemesine rağmen Hızlı ve Öfkeli 8'in rekorunu geride bırakmış durumda. Film muhtemelen tüm zamanların en çok izlenen filmlerinde de üst sıralara oynayacak.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 22.10.2020 01:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.05.2018 08:30
Film mükemmel gerçekten
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.04.2018 15:44
DC nin gözü yaşlı :))))
MK Okuru
MK Okuru 1.05.2018 00:33
Baksınlar da ders alsınlar JL hayal kırıklığı olduğu için çok üzülmüştüm dceu'yu bi türlü oturtamadılar WB kendinden başka suçlu aramasın.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×