Infogrames Atari'nin yönetici kadrosuna el atıyor

Can Güler
Can Güler 3.06.2010 - 12:31
Infogrames Atari'nin yönetici kadrosuna el atıyor

Geçtiğimiz cuma günü, Infogrames tarafından yapılan bir basın açıklamasıyla birlikte, firmanın, bir kaç yıldır mali sıkıntılar yaşayan Amerikan Atari dağıtımcısıyla olan çalışmalarında bazı değişikliklere gideceği belirtildi. Buna göre yapılacak kati yeniliklerden biri de, Atari'nin mevcut yönetim kurulunun sekiz üyesinden beşini değiştirmek olacak. Infogrames Atari'nin yeni kurul üyeleriyle birlikte, Atari'yi yeniden kazançlı hale getirmesini umduğu bir "Baş Yapılandırma Görevlisi" de atayacak firmaya. Firmanın planıyla ilgili daha fazla ayrıntı ise önümüzdeki günlerde verilecek. Bununla birlikte basın açıklamasından da anlaşıldığı üzere Infogrames, Atari adını, "online dağıtım, tanıtım ve eğlence sektöründe" ilerletmek ve ayrıca Atari'nin en iyileri arasında yer alan "Alone in the Dark, Dungeons & Dragons ve Never Winter Nights" gibi yapımlara da yeni oyunlar geliştirmeyi hedefliyor.

KAYNAK
Infogrames Atari'nin yönetici kadrosuna el atıyor
firingsquad.com


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 6.12.2022 12:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
Infogrames Atari'nin yönetici kadrosuna el atıyor

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×