Injustice 2 Legendary Edition'ın çıkış tarihi sızdırıldı

Furkan Güler
Furkan Güler 28.02.2018 - 16:12
Oyunun yeni sürümü yanlışlıkla listelendi.

Geride bıraktığımız yılın en başarılı dövüş oyunları arasında gösterilen Injustice 2'ye ait yeni bir sürümün geleceği internet genelinde söylenti olarak dolaşıyordu. Şimdi ise Amazon tarafından söylentileri doğrulayacak bir listeleme geldi. Injustice 2 Legendary Edition adı altında çıkacak olan paket, 27 Mart tarihinde Xbox One ve PlayStation 4 için 60 dolar fiyat etiketinde oyuncuların karşısına çıkacak. Listeleme yanlışlıkla yapıldığı için kısa süre içinde internet sayfası kullanımdan kaldırıldı ancak Google tarafından ön belleğe eğer silinmedi ise bakabilirsiniz.

Injustice 2 Legendary Edition çıkış tarihi Amazon tarafından sızdırıldı

Sızdırılan başka bir bilgiye göre çıkacak olan bu paket içerisinde Darkseid, Hellboy, Teenage Mutant Ninja Turtles ile birlikte 10 adet özel dövüşçü bulunacak. Ayrıca beş adet de yeni kostümün bu paket ile birlikte oyuna eklenmesi bekleniyor. Mortal Kombay X'in oynanış mekanikleri üzerine kurulan Injustice 2, çizgi romanlar ile paralel giden bir hikayeyi oyunculara anlatıyor. Sinematik sahnelerin başarılı olduğu oyunda, Superman'i yine düşman rölünde görüyoruz. Yakın zamanda oyuna Ninja Kaplumbağalar'ı oyuna ekleyen geliştiriciler, aldıkları geri dönüşlerden oldukça memnun durumda.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 15.05.2021 02:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.03.2018 10:30
tiineç mütınd ninja tördıls
Kalan Karakter : 300 Gönder
Injustice 2 Legendary Edition'ın çıkış tarihi sızdırıldı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×