iPhone mucizesi 1 milyon kez indirildi

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 14.09.2010 - 17:22
Epic Games'in iOS için geliştirdiği Epic Citadel, 1 milyon kez indirildi.

Epic Games'den Mark Rein, Epic Citadel'in iTunes App Store'dan 1 milyon kez indirildiğini açıkladı.

Bilindiği gibi Epic Citadel, iPhone ve diğer iOS işletim sistemi kullanan cihazlarda, Unreal oyun motorunun çalışması için dizayn edilmiş bir demo.

Rein ayrıca, Unreal Geliştirici Kiti'nin de 350 bin'den fazla kez indirildiğini belirtti. Bu kitin en kısa zamanda iOS cihazları için de kullanıcılara sunulacağını belirten Rein, bu kitle birlikte iOS cihazlar için ilgi çekici 3D oyunlar yapılacağını ekledi.

Epic Citadel şu an iPhone 3GS, iPhone 4, 3. ve 4. jenerasyon iPod Touch ile birlikte iPad'de oynanabiliyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 04:44
Kalan Karakter : 300 Gönder
iPhone mucizesi 1 milyon kez indirildi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×