Street Fighter ve Tekken'in en iyileri 7 Ekim'de buluşuyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 29.09.2018 - 23:28
Street Fighter ve Tekken'in en iyileri 7 Ekim'de bir araya geliyor

Oyun dünyasının özellikle turnuva denince en iyi ve eğlenceli türlerinden biri olan dövüş oyunları için İstanbul'da oldukça güzel bir turnuva düzenleniyor. The Game for Big Kids, Dayak Kulübü, Türkiye Street Fighter ve Tarafsız Dövüş Oyunu toplulularını bir araya getiren bu ödüllü turnuva, dövüş oyunu severleri bir araya getirmeyi de hedefliyor. Turnuva için yapılan açıklama ve detaylar şu şekilde;

İstanbul'da dövüş oyunları turnuvası düzenleniyor

"Türkiye'deki rekabetçi topluluğu oldukça eskilere dayanan Street Fighter ve Tekken oyuncuları, 7 Ekim Pazar günü düzenlenecek CLASHISTANBUL turnuvası ile kozlarını tekrardan paylaşmaya hazırlanıyor. The Game for Big Kids, Dayak Kulübü, Türkiye Street Fighter ve Tarafsız Dövüş Oyunu toplulularının sponsorluklarıyla düzenlenecek olan etkinlikte Street Fighter V:AE, Tekken 7 ve The King of Fighters 98 oyunlarında gün boyu turnuva yapılacak. 

SFV:AE'nin birincisi iPhone X, ikincisi Sony Platinum Wireless Headset kazanacakken Tekken 7'nin birinicisi Sony Bravia XE70 4K TV, ikincisi ise Razer Panthera Arcade Stick kazanacak. Diğer sürprizleri, detayları ve kuralları Dayak Kulübü Facebook sayfasından öğrenebilirsiniz. Mekan güzel, oyunlar güzel, ödüller güzel; geriye bir dövüş oyunu severlerin ilgisi kalıyor! İster dövüşe dahil olun, ister sadece izleyin; 7 Ekim Pazar günü The Game'de olmayı ihmal etmeyin! "

İstanbul'da Street Fighter V ve Tekken 7 Turnuvası düzenleniyor

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2023 12:24
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.01.2019 16:21
sf v e yeni basladım oynayacak türk denk gelirse sevinirim hem pratik yapmış oluruz hem daha iyi ogrenirim cohenyanin@gmail.com
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.10.2018 10:17
mortal combat neden yok hadi street i anladımda tekkene noluyor kullanıcısı çok az
MK Okuru
MK Okuru 9.10.2018 14:11
tekken 7 online oyuncu sayısı sf5'in 2 katı yorum yapmadan biraz araştır
Kalan Karakter : 300 Gönder
İstanbul'da Street Fighter V ve Tekken 7 Turnuvası düzenleniyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×