İstanbullular için FRP vakti geldi

İstanbullular için FRP vakti geldi

Furkan Güler
Furkan Güler 9.11.2017 - 14:20
HUB 04 etkinliği sayesinde fantastik diyarlarda unutulmaz bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

Video oyun kültüründen daha eskiye dayanan FRP kültürü, bilim kurgu ve fantastik dünyalarda kaybolan oyuncuları uzun yıllardan bu yana kendine bağlamaya devam ediyor devam ediyor. Ülkemizde de belli kesimlerce yaygın olan FRP kültürü, genelde gençler arasında oynanarak yaşatılmaya çalışılıyor. Her yaştan insana hitap eden FRP oyunlarından hoşlanıyorsanız sizler için yeni bir haberimiz daha var. İstanbul Üniversitesi Bilim Kurgu ve Fantazya Kulübü'nün devamlı olarak düzenlediği HUB etkinliğinin dördüncüsünde kılıçlarınızı, kalkanlarınızı ve asalarınızı kuşanabileceksiniz. Oldukça kaliteli hikayeleri oyuncular için kurgulayan FRP ustalarının oyunlarına ve etkinliğe katılmak ise herhangi bir ücret ödemenize gerek yok. Ayrıca etkinliğe katılmak için İstanbul Üniversitesi öğrencisi de olmanıza gerek olmadığını belirtelim.

İstanbullular için FRP vakti geldi

İstanbul Üniversitesi öğrencileri, HUB 04 etkinliği ile tekrar FRP severlerin karşısına çıkıyor

Fantastik diyarların kapılarını sevenleri için aralayan HUB 04 etkinliği, 19 Kasım Pazar günü saat 12.00'da Vezneciler metro durağına yürüme mesafesi ile 5 dakikalık uzaklıkta olan İstanbul Esnaf Hastanesi'nin yanındaki Öğrenci Yemekhanesi'nde düzenlenecek. Etkinliğe katılmak için resmi sitede yer alan kayıt formunu doldurmanız gerektiğini belirtelim. Tamamen gönüllü kulüp üyeleri tarafından düzenlenen bu etkinliğe giriş için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok. Etkinliğin Facebook sayfasına ise buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 9.03.2021 03:06
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×