İşte soğuk savaşın görüntüleri

Aykut Göker
Aykut Göker 3.06.2010 - 12:31
İşte soğuk savaşın görüntüleri
Bir erteleme daha yaşanmazsa Eylül'de piyasalarda olması planlanan Cold War'ın, yeni görüntüleri yayınlandı. Geçtiğimiz yılın başlarında geliştirilmeye başlanan Cold War, başında Hidden & Dangerous gibi yapımlarda çalışmış kişilerden oluşan Çek oyun yapımcısı Mindware bulunduğu, yayıncılığını da Dreamcatcher’ın üstlendiği bir stealth action oyunu Cold War.

Yapımın konusu Razor Kane isimli, eski bir CIA ajanı üzerine kurulmuş. Şimdilerde Amerika’da gazetecilik yapan Razor Kane, her zamanki gibi bir görev amacıyla Rusya’ya yollanır. Ancak başına gelecekler ve hayatının bir anda değişeceği hakkında herhangi bir fikri yoktur. Rusya’ya ulaştığında kendisini bir anda, hiç tanımadığı bir grup insanın arasında bulur. Bu insanlar Kane’in tüm ekipmanlarını alacak ve kendisini hapse atacaktır. Kahramanımız gözlerini açtığında kendini hapishanede bulur ve kısa bir süre içinde, uluslararası bir komplonun tam ortasında olduğunu anlar.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.07.2021 11:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
İşte soğuk savaşın görüntüleri

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×