İşte Wii U böyle bir şey

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 22.12.2013 - 01:21
Nintendo bu yılbaşında bir Wii U almanızı çok istiyor
Nintendo yılbaşı ve Noel hızla yaklaşırken ailenizde hediye denince akla Wii U gelmesi için olağanca gücüyle uğraşıyor. Aileniz diyorum ama Wii U ülkemizde resmen bulunmadığı için aslında bize seslenilmiyor videoda. Fakat bugüne kadar eğer "ulan insanlar bir Wii U diye bir şeyden bahsedip duruyorlar, nedir bu?" dediyseniz, Nintendo'nun sizin için geçtiği bir özet olarak alabilirsiniz videoyu.


Bu da editörün notudur: Nintendo Wii U'yu zengin coğrayfalarda pazarlamak için harcadığı bütçe ve eforu Türkiye gibi, Orta Doğu gibi, Kuzey Afrika, Asya gibi maddi durumu ortalama ve altı olan ülkelere yöneltse daha mantıklı olmaz mıydı? Şöyle diyeyim, eğer Wii U ülkemizde satışa sunulmuş olsaydı, ucuz fiyatı, eleştirmenler tarafından beğenilen oyunları, Ghosts, Black Flag, Deus Ex gibi hit oyunlara sahip oluşu size "800 lira verip Wii U alayım" dedirttirmez miydi? Ne düşünüyorsunuz?
Yorumlar 14
MK Okuru
MK Okuru 19.04.2021 19:53
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.12.2015 20:11
ben legen of zelda edition aldım
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.08.2015 20:11
new super mario bros u ve luigi u yu alın tavsiyem amazondan aldım
Kalan Karakter : 300 Gönder
İşte Wii U böyle bir şey

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×