Itopya üretim kapasitesini Türkiye standartlarının ötesine taşıyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 10.06.2021 - 12:28
Itopya web mağazası müşterilerine teknolojik çözümlerini sunarken üretim kapasitesini de Türkiye standartlarının ötesine taşımayı hedefliyor.

Itopya firması yaptığı açıklama ile hem web mağazasındaki çözümlere hem de bu konuda atılan yeni adımlara değindi. Firma üretim kapasitesi konusunda yeni bilgiler verdiği gibi 9.000 metrekarelik Itopya Kartal Lojistik ve Operasyon Merkezi hakkında da bazı açıklamalar yaptı. Yapılan açıklamalar ve detaylar şu şekilde;

Itopya üretim kapasitesini Türkiye standartlarının ötesine taşıyor

Itopya IT ve Gaming teknoloji ürünlerin perakende satışını gerçekleştiren, yenilikçi mağazacılık anlayışı ve gelişmiş web mağazası özellikleriyle müşterilere teknolojik çözümlerini sunarken üretim kapasitesini de Türkiye standartlarının ötesine taşımayı hedefliyor. İçerisinde depo, sevkiyat, operasyon ve üretim departmanları bulunan 9.000 metrekarelik İtopya Kartal Lojistik ve Operasyon Merkezi 2021 yılında hizmete açtık. 

Itopya üretim kapasitesini Türkiye standartlarının ötesine taşıyor

Kartal Operasyon binamız içerisinde, itopya.com Outlet mağazamızı aktif hale getirmeyi planlıyoruz. Müşterilerimiz, Outlet konseptine sahip mağazamızdan outlet ürünleri satın alabilecekleri gibi aldıkları ürünleri ister mağazalarımızdan, isterlerse teslimat noktalarımızdan teslim alabilecekler. Böylece fiyat avantajıyla birlikte teslimat süresine de kendileri karar verebilecekler.

Bu hizmetlerimize ek olarak, Kartal Operasyon merkezimizde yer alacak olan müşteri hizmetleri bölümümüz sayesinde, müşterilerimiz dilerlerse ürünlerini bu alana teslim etmek için getirerek satış sonrası destek talebinde bulunabilecekler.

Geçtiğimiz dönemde üretim bantlarında yaşanan aksaklıklar nedeniyle gecikmelere neden olan montaj sürelerini kısaltmak ve daha hızlı ve sürdürülebilir bir modele oturtmak için müşterilerimizden gelen eleştiri ve yorumlar doğrultusunda, Türkiye’deki en kapsamlı üretim tesislerinden birisini de hazırladık. Böylelikle günlük 400 sistem montaj kapasitesi sağlayan bir yapıya geçmiş bulunmaktayız. 

Itopya üretim kapasitesini Türkiye standartlarının ötesine taşıyor

Buna ek olarak ürettiğimiz tüm sistemleri stabilite testlerine de sokmaktayız. Üst düzey sistemlerde ise müşterilerimizden onay alarak, 24 saatlik ek performans testleri de yapmaktayız. Sistemlerin müşterilerimize hasarsız bir şekilde ulaşması bizim için çok önemli. Bu sebeple de sistem ürünlerinin kargoda hasar görmemeleri için ek korumalı bir şekilde paketlemeler de yapılmaktadır ve kontrol edilmektedir.

Montaj gerektirmeyen ürünlerde müşterilerimiz bu ürünleri aynı gün içerisinde mağazalarımızdan temin edebilmekteler ya da ürünleri onların adreslerine göndermekteyiz. Montaj gerektiren ve özelleştirilmiş sistemleri ise yine aynı gün ya da ertesi gün müşterilerimize gönderebilmekteyiz.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 6.08.2021 06:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.06.2021 00:40
Bu yüzden mi her ürün bulunmuyor ? xD
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.06.2021 23:02
Üretim mi?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.06.2021 21:06
Sponsorlu olarak yazmanız lazım bence

--------------

Ama değil.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.06.2021 13:02
Tabi Türkiye'den kastınız sadece İstanbul olduğu için normal. Amerikalıların tüm dünya derken aslında kendi ülkelerini kastetmesi gibi :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
Itopya üretim kapasitesini Türkiye standartlarının ötesine taşıyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×