Jedi olmak isteyenler için özel bir eğitim akademisi açıldı

Jedi olmak isteyenler için özel bir eğitim akademisi açıldı

Furkan Güler
Furkan Güler 21.05.2018 - 13:12
Güç her daim bizimle olsun.

Yıllardır çıktığı filmleri ve animasyon serileri sayesinde büyük bir marka haline gelen Star Wars, fantastik bir kültür olmaktan çıktı ve bazı insanların yaşam felsefesi haline geldi. Bu sebepten dolayı Almanya'da kurulan Jedi Academy Cham, özel bir eğitim kursu ile Jedi olmanın felsefesini öğretiyor. Aynı filmlerde olduğu gibi insanlara Jedi'lık eğitimi veren bu akademide Jedi olarak dövüşmenin yanı sıra gücün gösterdiği adalet yolunda ilerlemeyi öğreniyorsunuz. Aynı zamanda bu akademinin Disney ve Lucasfilm'in tescillediği tek ışın kılıcı ile dövüş eğitimi veren akademi olduğunu belirtelim.

Jedi olmak isteyenler için özel bir eğitim kursu başladı

Jedi olmak isteyenler için özel bir eğitim akademisi açıldı

Yediyen yetmişe herkese kapılarını açan bu akademide kendi Jedi tarzınızı da yansıtabiliyorsunuz. Hayranlar eğlenmek için girdiği bu eğitimde Star Wars ruhunu tam anlamı ile yaşıyor diyebiliriz. Oldukça büyük bir evrene sahip olan Star Wars, diğer popüler kültür markalarının yapamadığını bu şekilde yapıyor. İnsanları 2 saatlik bir eğlencenin yanı sıra koca bir evrenin kapılarını aralayan Star Wars için dünya üzerinde yüzlerce Jedi tapınağının olduğunu belirtelim.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 25.01.2021 10:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.05.2018 12:18
ahaha pozlara bak
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.05.2018 03:07
Sufi olmayı da deneyebilirler tabi
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×