John Constantine animasyon dizisi olarak geri dönüyor!

Onur Güner
Onur Güner 9.01.2017 - 22:12
Matt Ryan yine başrolde
DC evreninin melek ve şeytanlarla bir arada olduğu ve doğaüstü olayları çözüme kavuşturan karakteri John Constantine ilk önce NBC tarafından dizi haline getirilmiş fakat düşük reytinglerden dolayı 13 bölümün ardından yayından kaldırılmıştı. Her ne kadar John Constantine hayranları dizinin geri gelmesini isteseler de maalesef hiçbir gelişme yaşanmamıştı. Ama TheCW kanalı bir hamle yapmış ve Constantine dizisinde de başrol oynayan Matt Ryan'ı konuk oyuncu olarak Arrow dizisine dahil etmişti. Birkaç bölüm de olsa John Constantine'yi tekrar görmüştük. Ardından ortaya söylentiler çıkmış ve TheCW bu karaktere özel dizi yapacağı söylenmişti. Bu söylentiler birinci ağızdan doğrulandı fakat John Constantine televizyon dizisi olarak değil bir animasyon dizisi olarak geri gelecek ve televizyonda yayımlanmayacak. Söylenene göre animasyon dizisinin 1 sezonu 6-7 bölümden oluşacak ve bölümlerin dakikası da 10'ar dakika olacak. Bölümler ise TheCW kanalının dijital platformu TheCW Seed üzerinden yayımlanacak.

John Constantine animasyon dizisi olarak geri dönüyor!
Ayrıca animasyon dizisindeki John Constatine karakterini ise yine ünlü aktör Matt Ryan seslendirerek hayat verecek. Ancak tabii ki karakterin hayranları bununla yetinmediler ve kanalın bu karaktere ait özel televizyon dizisi yapmasını istediler. TheCW başkanı Mark Pedowitz ise şu anda kanalın planları arasında bunun yer almadığını ve Arrow dizisinde de karakterin yakın zamanda gözükmeyeceğini söyledi. Ama Mark Pedowitz'e göre bu hiçbir zaman gözükmeyecek anlamına gelmiyormuş. Yani bir açık kapı var ve umarız John Constantine o açık kapıdan girerek TheCW ekranlarında yerini alır.
Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2023 10:23
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.01.2017 23:18
Ben "Keanu Reeves" der gecerim....
MK Okuru
MK Okuru 14.01.2017 21:09
Aynen abi goruntu olarak uymayabilir ama adam cok iyi oynadi rolu bence
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.01.2017 03:49
arrow saçmalığından daha iyiydi
MK Okuru
MK Okuru 11.01.2017 14:23
Arrow'un ilk 2 sezonu ve 5. sezon iyi.Onun dışında sadece 3 ve 4. sezonlar kötü.Dizinin tamamına saçmalık demek asıl saçmalık.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.01.2017 18:41
Ben diziyi çok beğenerek izliyordum kaldırılmasına baya içerlemiştim.Keanu Reeves kıyaslayanlar varda adam çizgi romanda sarışın bir karakter ve dizide karakterin hakkını veriyordu.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.01.2017 10:05
yazıklar olsun o kadar cringy ergen dizisini yayına aldınız bunu koymuyorsunuz ama reyting yapmıyor tabi aptal ergenler izlemeyince
Kalan Karakter : 300 Gönder
Silmak
Silmak 10.01.2017 05:47
en sevdiğim karakterlerden birisi constantine reis ama 6 bölüm 10'ar dakika ne yahu ? bir sezonu toplam 60 dakika yani standart bir dizinin bir bölümü kadar mı edecek ? ayıp.
Kalan Karakter : 300 Gönder
John Constantine animasyon dizisi olarak geri dönüyor!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×