Joint Ops: Escalation ile genişleme

Murat Oktay
Murat Oktay 3.06.2010 - 12:31
Joint Ops: Escalation ile genişleme
Taktiksel savaş oyunlarının babası sayılan Novalogic, Delta Force oyununu piyasaya çıkardığında, hem tek kişilik, hem de çoklu oyuncu modunu da destekleyen bir oyun olarak sunmuştu oyun severlere. Aynı döneme denk gelmesi Novalogic için bir şanssızlık olmuş olsa da, Half Life’ın Counter Strike isimli modu tüm dünyayı pençeleri ile sarana kadar piyasanın en iyi taktiksel savaş oyunu olarak görülen Delta Force; Counter Strike’tan sonra dahi hâlâ kendine has oyuncu kitlesini korumayı başarmıştı. Savaş meydanını en iyi yansıtan oyun olarak kabul edilen Delta Force’un hükümdarlığı, EA’in ünlü oyunu Battlefield 1942 çıkana kadar sürdü. Ne zaman ki BattleField çıktı, tüm oyun dünyasını peşinden koşturur hale geldi. Şu anda oyun piyasasının en iyi taktiksel savaş oyunu olarak görülen Battlefield ardı ardına çıkan yamalarla, oturmuş online sistemi ile uzun süre rakipsiz kaldı. Nihayet işin ehli olarak görülen Novalogic, Battlefield ile başa güreşecek bir oyun çıkartmayı başardı.

Oyunun ilk versiyonunun çıkışından çok uzun bir süre geçmemiş olmasına rağmen genişleme paketi bugün tamamlanığ baskıya girdi. Endonezya'dan Asya'ya balta girmemiş birçok ormanına kadar uyuşturucu kaçaklarının peşinde koşacağımız oyun aynı anda 150 oyuncuya kadar destek verecek. 17 kasımda raflarda olması beklenen genişleme paketinde aşağıdaki yenilikler bir araya getirilmiş.

- Hava üssü, Radar istasyonları ve Roket fırlatma birimleri
- Saldırı helikopteri, Tank, ve arazi motorsikleti gibi kullanılabilir araçlar
- Geliştirilmiş, opsiyonel zırh
- Araçlar için 3rd person görüntüsü
- Infra Red teknolojisi ile üretilmiş gece görüşü sağlayan silahlar
- 25 yeni harita
- Co-Op Mod ve eğitim haritaları
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.10.2022 13:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
Joint Ops: Escalation ile genişleme

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×