Journey'nin devam oyunu geliyor

Journey'nin devam oyunu geliyor

Furkan Güler
Furkan Güler 13.09.2017 - 14:22
Siz de Journey'i özleyenlerden misiniz?

2012 yılında PlayStation 3 platformu için geliştirilen Journey, yeri geldiğinde konsolun özel oyunlarından bile daha fazla beğenilmişti. Yapımcı ekip Thatgamecompany, oyuncuların önüne diğer oyunlardan farklı olacak oldukça güzel bir fikir ile çıkmış ve bu fikirlerini oyuna çok iyi yansıtmıştı. Journey'e ilk baktığınızda sadece çöller üzerinde koşup duran çarşaflı karakterler görüyorsunuz. Ancak oyun sizi anlatılması güç bir yolculuğa çıkararak güzel bir macera deneyimini iliklerinize kadar hissediyorsunuz. Hani bir oyun bittiğinde oyun bittiği için üzülürsünüz ya, işte Journey tam o oyunların arasında bulunabilecek bir yapım olarak karşımıza çıkmıştı. 

Journey'nin ruhani devam oyunu Sky geliyor!

Journey'nin ruhani devam oyunu olarak nitelendirilen Sky'ın geliştirildiğini zaten biliyorduk. Şimdi ise geliştirici ekip, Sky'a özel bir kısa fragman yayınladı. Sosyal macera oyunu olarak adlandırılan türe ait olan Sky, ilk olarak iOS destekli Apple cihazlara çıkacak. Hatırlacağınız üzere Journey sadece PlayStation platformlarına özel olarak kalmıştı. Görünüşe göre Thatgamecompany bu sefer oyunlarının, tüm oyuncular tarafından oynanmasını istiyor. Journey'nin tam aksine Sky'da bu sefer gökyüzüne çıkacağız. Gizemli bir dünyada bulutların arasında yolculuk yapmamıza olanak sağlayan oyunu sabırsızlıkla bekliyorum.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.02.2021 21:00
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×