Joy-Con'lar ile Kamehameha yapmaya hazır mısınız?

Joy-Con'lar ile Kamehameha yapmaya hazır mısınız?

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 31.07.2017 - 10:17
Nintendo Switch'in Joy-Con'ları ile Dragon Ball bir başka güzel.
Bandai Namco'nun bugün yayınlamış olduğu reklamda, Nintendo Switch'e çıkış yapacak olan Dragon Ball Xenoverse 2 vardı. Nintendo Switch portuna odaklı olan reklamda, Joy-Con ile Dragon Ball serisinde bulunan özel hareketlerden Kamehameha'nın yapılışını görmek mümkün. Joy-Con'ları kullanarak yapabildiğiniz saldırılar dışında, korunmak ve hareket etmek mümkün. Dragon Ball Xenoverse 2 oyunu ile güzel bir şekilde senkronize edilmiş olan Switch, bir bakıma VR havası veriyor.

Joy-Con'lar ile Kamehameha yapmaya hazır mısınız?
Aynı makine üzerinden 6 kişiye kadar çoklu oyuncu desteği olan oyun, Nintendo Switch oyuncuları tarafından bekleniyor. Yayınlanan reklam Japonca olduğu için , yayınlanan tarih (7 Eylül) oyunun Japonya'daki çıkış tarihi.Dragon Ball Xenoverse 2 Batı'da, Nintendo Switch platformları için 22 Eylül'de yayınlanacak.

Malesef oyun, Nintendo Switch'in PlayStation 4 ve Xbox One kadar güçlü olmayışı nedeniyle bazı detaylı grafiklerinden fedakarlık yapmış. Yine de oyun içi görüntülere ve videolara bakıldığında gayet güzel gözüküyor.

Aşağıdan, yayınlanan Dragon Ball Xenoverse 2 reklamını izleyebilirsiniz.

Oyunun Nintento Switch için yayınladığı çıkış videosunu da aşağıdan izleyeibilirsiniz.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.02.2021 13:37
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×