Kane and Lynch 2'nin demosu geldi

Mahmut Saral
Mahmut Saral 5.08.2010 - 15:38
PC, PS3 ve X360 kullanıcıları için deneme vakti
Hitman'in geliştiricisi IO Interactive tarafından geliştirilen aksiyon oyunu Kane & Lynch 2'nin oynanabilir bir demosu, PC, PS3 ve X360 platformları için yayımlandı. 17 Ağustos'ta Kuzey Amerika'da, 20 Ağustos'ta da Avrupa'da çıkacak olan oyunun PC sürümünü şimdi Steam'den ön sipariş verirseniz, % 10'luk bir indirimden de yararlanacaksınız. PC demo linkinin de bulunduğu ilgili sayfaya ulaşmak için buraya tıklayın.

Kane and Lynch 2'nin demosu geldi
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 07:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
Kane and Lynch 2'nin demosu geldi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×