Karşınızda KAZAN DAİRESİ

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Karşınızda KAZAN DAİRESİ
O kadar çok ofisimizi merak eden mail alıyoruz ki, en sonunda bizde size kendimizin BİR KISMINI tanıtmaya karar verdik. İşte bugün ofiste bulunan arkadaşlarımız. Karşınızda KAZAN DAİRESİ ve biz...

Karşınızda KAZAN DAİRESİ

Ofiste Çalışırken

Karşınızda KAZAN DAİRESİ

Soldan Sağa: Arda Gündüz, Mine Turgay Oktay, Murat Oktay, Fatih Arpacı, Aykut Göker. Emre Günen, bugün sınavı olduğu için ne yazık ki ofiste değildi.

Karşınızda KAZAN DAİRESİ

Gerçek Halimiz: Yazıyı kimin hazırlayacağına karar veriyoruz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 08:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
Karşınızda KAZAN DAİRESİ

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×