Kedilerin de oyuna ihtiyacı var

Ali Osman Uz
Ali Osman Uz 28.12.2010 - 11:59
Eğlenceye buyurun
Oyun oynamak kediler için yemek ve uyku kadar önemlidir bilirsiniz. Peki iPad’inizi kedinizin kullanmasına izin verir misiniz? Hiccup Games’in iPad için tasarladığı kedi oyunları oldukça ilgi çekici. iPad ekranında fare yakalayarak ya da lazer ışığına basarak puan toplayan kediler oldukça eğlenceli gözüküyor. Oyunda iPad başına koyduğunuz kedi sayısı kadar çoklu oyuncu seçeneği de mevcut. Tabii kedilerin kavga etmesi durumunda iPad’inize olacaklardan sorumlu değiliz.

Bu sevimli oyuna aşağıdaki videodan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 13
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2023 05:26
Kalan Karakter : 300 Gönder
pokekitty
pokekitty 21.10.2015 20:26
Verirdim ama yok. Ekstra ekran bezi falan alırdınız.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Kedilerin de oyuna ihtiyacı var

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×