Killzone: SF'ten sıkıştırılmamış HD video!

Killzone: SF'ten sıkıştırılmamış HD video!

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 5.11.2013 - 00:02
Gerçek HD!
Oyunların "p"'leri başımıza dert oldu, evet, fakat yeni nesil henüz elimize ulaşmadığından sadece YouTube videolarına ve yapımcıların sözlerine inanabiliyoruz. YouTube videoları da, sizin de defalarca belirttiğiniz gibi, sıkıştırıldığı için asla gerçek bir kalite testi olamıyor. Eh öyle gözüküyor ki Sony bununla mücadele etmenin bir yolunu bulmuş. Resmi PS blogunda yayınlanan bir yazıda Killzone: Shadow Fall'ın sıkıştırılmamış, yüksek çözünürlüklü bir videonun linki paylaşıldı. Boyutu 541 MB olan videoyu şu linkten indirebilirsiniz. Blogda videoyu VLC gibi hızlandırmasız oynatıcılarda değil, Windows Media Player ve Quick Time Player gibi oynatıcılarda izlemeniz öneriliyor. Eğer yeni neslin bu önemli oyunlarından birini merak ediyorsanız, indirmenizi kesinlikle öneririz. İyi seyirler!

Killzone: SF'ten sıkıştırılmamış HD video!
Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 26.11.2020 07:06
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×