Kinect 10 Kasım'da mı geliyor?

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 17.08.2010 - 13:12
Microsoft Kinect'i 10 Kasım'da İngiltere'ye sunuyor.

Microsoft'un Gamescom'da yapılan basın açıklamasıyla, Kinect hareket algılayıcısının 10 Kasım'da İngiltere'de piyasaya sunulacağı açıklandı.

E3'te açıklandığı gibi 4 Kasım'da ABD'de piyasaya çıkacak olan hareket algılayıcısının 10 Kasım'da İngiltere'de piyasada olacağı haberi bazı spekülasyonlara da yol açıyor. Daha önce 17 Kasım'da piyasaya çıkacağını söyleyen Chris Lewis'e rağmen basın açıklaması halen 1 hafta öncesini gösteriyor.

Bu tarihin Avrupa için de geçerli olup olmadığı gün içerisinde kesinlik kazanabilir.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2023 16:37
Kalan Karakter : 300 Gönder
Kinect 10 Kasım'da mı geliyor?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×