Kinect'in fiyatı belli oldu

Mahmut Saral
Mahmut Saral 22.07.2010 - 11:27
4 GB'lik Arcade bundle paketler de yolda
Microsoft'un hareket algılayıcı yeni cihazı Kinect'in satış fiyatı nihayet belli oldu. Firmanın belirttiğine göre Kinect, İngiltere'de 129 paund, Amerika'da 149 dolar, Avrupa ülkelerinde ise 149 avro etiketleriyle satışa sunulacak.

Kinect'in fiyatı belli oldu
Kinect, kullanıcıların hem hareket, hem de seslerini algılayıp, buna göre işlemler yapabiliyor. Aynı anda iki oyuncuya birden destek veren teknoloji, ayrıca 4 GB'lik X360 modelleriyle aynı pakette de satılacak. 4 GB'lik model de 20 Ağustos'ta İngiltere'de satışa çıkıyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 05:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
Kinect'in fiyatı belli oldu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×