Kinect'ler 24 saatte tükendi!

Emre Günen
Emre Günen 10.11.2010 - 15:22
Satışa çıktığı gibi mağazalara akın oldu.
İngiltere'deki satış noktalarından alınan haberlere göre Microsoft Kinect, satışa sunulduğu anda büyük bir ilgi gördü ve 24 saatte birçok satış noktasında tükendi. İki gün evvel satışa sunulan Call of Duty: Black Ops'un ardından yeniden satış noktaları önünde kuyruk oluşmasını sağlayan Kinect'e olan büyük ilgi satıcıları da sevindirdi.

Kinect'ler 24 saatte tükendi!
Gösterilen yoğun ilgiye hazırlıksız yakalandıklarını itiraf eden satıcılar, depolarında daha fazla Kinect bulundurmak için şimdiden sipariş vermeye başlamışlar bile...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 23.03.2023 23:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
Kinect'ler 24 saatte tükendi!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×