Kingdom Come: Deliverance için dramatik hikaye fragmanı

Kingdom Come: Deliverance için dramatik hikaye fragmanı

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 18.08.2017 - 11:59
Born from Ashes isimli hikaye fragmanı ile Kigndom Come bizi epik bir hikayeye hazırlıyor.
Bugün Warhorse Studios ve Deep Silver, medieval RPG Kingdom Come: Deliverance oyunları için yeni bir video yayınladı. Born from Ashes isimli video, oyunun hikayesine odaklanıyor. Hikayeyin başlangıcını içeren ve kahramanımız Henry'i tanıtan videoda, ailesini bir baskında kaybeden karakterin Sir Radzig'e bağlılık yemini edip intikam için eğitime başlamasını görüyoruz.

Ara sahneler gayet başarılı gözüküyor. Oyuna dramatik bir ton ekleyen ve bir şekilde Witcher 3 havası sezdiğimiz sahneler(CD Projekt Red gibi doğu avrupa firması olduğu belli oluyor.), Kingdom Come: Deliverance'a realistik bir atmosfer getiriyor. Kingdom of Bohemia'da geçen oyun, şu an modern Çek Cumhuriyeti ve aynı zamanda Warhorse Studious'un merkezi.

Kingdom Come: Deliverance için dramatik hikaye fragmanı
Başarılı grafikleri ve gerçekçi oynanışı ile en çok beklenen RPG oyunlarından biri olan Kingdom Come: Deliverance, Kickstarter ile hayata geçerilen bir proje. Tamamen açık dünya yapısında hazırlanan oyun, Mount & Blade vari bir oynanışı ile bizlerin de ilgisini çekiyordu.

Kingdom Come: Deliverance, PlayStation 4, Xbox One ve PC için 13 Şubat 2018'de çıkış yapacak. Yayınlanan hikaye fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 2.03.2021 10:44
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.08.2017 22:29
Kimse yorum yapmamış, bari ben yapayım. Kıyamıyorum bu sitenin siz güzide editörlerine. Gönlüm el vermiyor. Ah ne harika, muhteşem, muazzam, şahane, harikülade, fevkalade ve hatta fevkinde bir haber bu. Çok teşekürler, böyle devam edin.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.08.2017 22:46
Hyper hype hype! 2 yıldır radarımdaydı, son 6 ay kaldı. Bannerlord ve KCD bizi ortaçağa götürecek, hiç şüphem yok.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.08.2017 20:53
muslera değil mi la bu?
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×