Kingdom Come: Deliverance için harika bir video paylaşıldı

Kingdom Come: Deliverance için harika bir video paylaşıldı

Furkan Güler
Furkan Güler 26.01.2018 - 10:22
Oyunda yapabileceklerinizi bu videoda görebilirsiniz.

Kingdom Come: Deliverance ile birlikte gerçekçi oynanış dinamikleri ve orta çağ döneminin kasvetli havasına yakında geri döneceğiz. Bu senenin en çok beklenen RYO oyunlarından bir tanesi olan Kingdom Come: Deliverance için yeni bir video daha paylaşıldı. Oldukça detaylı bir oynanış mekaniği olan oyunun genel anlamda kusursuz gözüktüğünü söyleyebiliriz. Her göreve ayrı bir senaryo yükleyen geliştirici ekip, oyunda bulunan yan görevlerin detaylı olduğuna da dikkatleri çekiyor. Büyük bir açık dünyaya sahip olan Kingdom Come: Deliverance, aynı zamanda Mount & Blade gibi bir dövüş stiline sahip olacak.

Kingdom Come: Deliverance için harika bir video daha yayınlandı

Uzun süredir yapım aşamasında olan Kingdom Come: Deliverance, 13 Şubat tarihinde oyuncuların karşısına çıkmak için hazırlanıyor. Gizlilik unsurları içeren görevlerin de bulunduğu yapımda özellikle giyilen zırhların, kılıçlar yardımı ile kolay kolay delinmemesi dikkatleri çeken bir ayrıntı olarak oyunda yer alıyor. Senaryosunda 1403 yılında geçtiği yazan oyun PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için çıkacak. Bakalım oyun oynanış anlamında bizleri şaşırtacak mı?

Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 23.01.2021 10:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
Masterlee
Masterlee 26.01.2018 12:48
Dövüş sistemi hantal geldi bana, ayrıca vuruş hissi çok zayıf. Skyrim ve Witcherden çok şey kopyalamışlar. Yeni olan şeylerde var tabii. Grafik kalitesi güzel görünüyor.
hemmen
hemmen 3.02.2018 08:15
dövüş sisteminin hantal olması kötü değil iyi bişey, çünkü gerçek hayatta da dövüşler 2 dakikada bitmez, profesyonel dövüşçüler savunma konusunda da iyi olduğu için uzun sürer(bu benim tahminim). bu oyunu yapanların oyunda esas tuttukları şeylerden biri de gerçekçilik olduğu için böyle yapmışlar bence. hantal olsa da ben ve birçok oyuncunun bunu seveceğini tahmin ediyorum.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.01.2018 13:21
Şu haberleri yaparken az ayrıntılı yazın. RYO açıklamasını da yazın.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2018 03:23
Gerçekten müthiş bir oyun olmuş kaliteli olmuş. Sanki hayalimde ki oyunu yapmışlar. Gizlilik, aksiyon, gerçekçilik, macera, orta çağ herşey bir arada efsane bir karışım. Grafikler çok kaliteli.
Bu arada bazı arkadaşlar vuruş hissiyatı kötü demiş, dövüş mekaniklerini gerçekçi yapmaya çalışmışlar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.01.2018 14:43
Bu oyun çakacakta bizde görecüüz.. Mario gardaş hantal değil çok hantal. Aşırı yavaş çok sığ.. Tüm alfa beta tetalarını denedim, aşırı rahatsız etmesinden sonra oyundan umudu kestim. O grafik kalitesine ulaşmak ve sorunsuz oynamak için min 1070 gerekiyor bu arada onu da demek isterim. Optimize pert
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.01.2018 14:32
Oyun çok ağır ilerliyor gibi sabır gerektirecek belli ki. Ama dövüş sistemi tanıtımı tatmin etmedi belirteyim.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×