Kingdom Hearts 3'ün ilk indirilebilir içeriği duyuruldu

Kingdom Hearts 3'ün ilk indirilebilir içeriği duyuruldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 10.09.2019 - 11:06
Kingdom Hearts III Re:Mind videosu yayınlandı

Tokyo Game Show 2019 fuarına saatler kala firmalardan yeni duyuru ve videolar gelmeye devam ediyor. Square Enix yaptığı açıklama ve yayınladığı video ile birlikte Kingdom hearts 3 için ilk indirilebilir içerik olan KH3 Re: Mind içeriğini duyurdu.

Kingdom Hearts 3'ün ilk indirilebilir içeriği Re: Mind duyuruldu

Henüz net tarih verilmese de kış aylarında yayınlanacağı belirtilen bu hikaye içeriğinde yeni ara sahneler, özellikler ve boss savaşları olacağı açıklandı. Hikayeyi devam ettireceği belirtilen bu içerik için yayınlanan videoda aşina olduğumuz karakterleri Organization XIII'e karşı mücadele ederken görüyoruz.

Oyunda yer alan bölgeleri tekrar ziyaret edeceğimiz, karakter değişimine olanak sağlayan ve Keyblade silahlarımız için yeni güncellemelerin kapısını aralayacak olan Re: Mind videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2021 11:40
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×