Kingdom Hearts III için gizli videolar ne zaman gelecek?

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 14.01.2019 - 16:55
Oyun için güncelleme planları paylaşıldı

Yıllar süren bekleyişimizi nihayet sonlandıracak olan Kingdom Hearts 3 için güncelleme takvimi paylaşıldı. Oyunun çıkış dönemi için paylaşılan bu takvime baktığımızda ise bazı sürpriz içerikleri de görüyoruz.

Kingdom Hearts III için epilogue ve gizli videolar ne zaman gelecek?

29 Ocak'ta çıkacak Kingdom Hearts III için tabi ki çoğu oyunda olduğu gibi ilk gün yaması gelecek. Bunun dışında devam eden günlerde hikaye adına önemli detaylar içeren bazı güncellemelerin de yapılacağı açıklandı. Bu açıklamaya göre yapılacak güncellemeler ve tarihleri şu şekilde;

29 Ocak İlk Gün Yaması
- 1.01 güncellemesi: Oyunda bulunan bazı hatalar giderilecek
- Memory Archive: Oyunun ana menüsüne eklenecek olan bu seçeneğe dilediğiniz zaman ulaşabileceksiniz ve o ana kadar hikayede nerede olduğunuza dair bir içerik sunacak.

30 Ocak Güncellemesi

- Epilogue: Oyunu bitirdiğinizde açılacak bir videoyu oyuna ekleyecek.

31 Ocak Güncellemesi

- Gizli video: Bu gizli videoyu izlemek için yine oyunu bitirmiş olmanız ve oyundaki bazı kriterleri yerine getirmiş olmanız gerekiyor. Bu kriterlerin zorluk seviyesine göre değişiklik göstereceği de belirtilmiş. 

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 29.01.2023 03:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
Naru61
Naru61 15.01.2019 09:23
İlginç
Kalan Karakter : 300 Gönder
Kingdom Hearts III için gizli videolar ne zaman gelecek?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×