Kingdom Hearts III için harika bir video daha yayınlandı

Kingdom Hearts III için harika bir video daha yayınlandı

Furkan Güler
Furkan Güler 11.02.2018 - 14:39
Oyun fazlasıyla eğlenceli duruyor.

Diğer Japon oyunlarında olduğu yeni oyunu ile birlikte Xbox platformu için de çıkacak olan Kingdom Hearts serisinin üçüncü oyununa ait yeni bir video yayınlandı. Yeni oyunu ile birlikte Toy Story ve Monsters Inc. evrenlerine giriş yapan Sora ve ekibi, bu sefer nefes kesici bir maceraya atılacaklar. Yıllardır geliştirilme sürecinde olan oyunu serinin hayranları dört gözle bekliyor. Üçüncü oyunda evrenini daha da genişleten serinin yeni oyunu için yayınlanan videoda Riku ve Mikey'nin yeni kostümlerini de görme şansına erişebiliyoruz.

Son olarak Final Fantasy XV'in yönetmenliğini yapan Tetsuya Nomura, eski Final Fantasy hayranlarını yer yer memnun edemese de kendisi için bu nesilde oyun geliştiren en önemli geliştiricilerden biri olduğunu söyleyebiliriz. Kingdom Hearts III'ün yanında Final Fantasy VII'nin yeniden yapım projesine de el atan geliştirici, diğer geliştiricilere nazaran "video oyun" kavramını tam anlamı ile yansıtıyor. Tamamen hikayeye dayalı, Hollywood vari sinematik anlatımdan uzak ve eğlenceli oynanış dinamiklerinin arkasında duran Nomura, bakalım Kingdom Hearts III'ten sonra oyuncuları memnun edebilecek mi?

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 26.10.2020 15:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×