Kingpin geri dönüyor!

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Kingpin geri dönüyor!
Birkaç sene öncesinde PC'lerde Kingpin isminde bir oyun vardı. FPS türündeki oyunda, tehlikeli arka sokaklarda çete elemanlarına ve mafya insanlarına karşı mücadele ediyorduk. Kingpin kaliteli bir yapımdı, ama nedense beklenen hiti yakalayamamıştı. Şimdi oyun, teknolojinin gücünü de arkasına alarak, tekrar karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Yanlız oyunla ilgili teknik detay verilmiş değil, ama yapımcılar oyunun 2005 yılı içerisine yetiştirileceğini belirtiyorlar...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 08:03
Kalan Karakter : 300 Gönder
Kingpin geri dönüyor!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×