1/2

King's Bounty: Armored Princess

King's Bounty: Armored Princess

Ozan Özarslan
Ozan Özarslan 3.06.2010 - 12:31
Yerliler, davetsiz misafirleri sevmezler
Platformlar PC
King's Bounty: Armored Princess
  • Yapımcı - Yayıncı Katauri Interactive - 1C
  • Çoklu Oyuncu: Yok
  • Oyun Türü: Role Playing Game,Role Playing Game
  • Sistem Gereksinimleri
Merlin Puanı 80
Artılar Farklı karakter, yaratıklar ve büyüler
Eksiler Bazı grafik hataları, ekleme yapılmamış savaşçı sınıfları
King’s Bounty ilk olarak, 90’lı yılların başında RPG oyunlarının en ateşli zamanlarında ortaya çıkmış, benzerlerinden farklı olan oynanabilirliği ve RPG yapısının kendine özgü tarzıyla dikkatleri çekmeyi başarmıştı. RPG ve sıra tabanlı strateji türlerinden biri olan Heroes of Might & Magic’ten hoşlanıyorsanız, King’s Bounty: Armored Princess’ı da beğeneceğinizi düşünüyorum.

Teana’da yalnız bir prenses

Yapımın hikayesinden kısaca bahsedelim. Armored Princes’ta Prenses Amelie’yi kontrol ediyoruz. Amelie’nin amacı, adı efsaneleşmiş bir şövalye ile şövalyenin hocası Bill Gilbert’ı bulmak. Tabii ki bu durum kolay değil. Amelie, Teana topraklarında dolanırken birçok tehlikeyle burun buruna geliyor.

King's Bounty: Armored Princess
"Yapımda atımızı Pegasus'a dönüştürebiliriz."

King’s Bounty: Armored Princes’in menüsü basit, ama güzel hazırlanmış. Oyuna ilk adımı atmamızla birlikte bizden savaşçımızın dahil olacağı sınıfı, adını, takma ismini, zorluk seçeneklerini ve amblemi seçmemiz isteniyor. Yapımda: Warior (Savaşçı), Paladin ve Mage (Büyücü) olmak üzere üç ayrı sınıf bulunuyor. Savaşçı ve en önemlisi iyi bir lider olmak istiyorsanız Warrior, her zaman kötülüğe karşı mücadele etmek ve büyü kullanma yeteneklerinizle düşmanlarınızı ekarte etmek istiyorsanız Paladin, taktiksel konularda uzman olmak ve bilgelik yapmak istiyorsan Mage sınıfına dahil olabilirsiniz.

Garip yaratıklar

Oyun, hikayeyi anlatan bir videoyla başlıyor ve ardından kontrolü bize veriyor. Tam arkamızda bulunan kaleye girerek ilk görevimizi alıyoruz ve gitmemiz gereken yerin kapısını bizim için açacak olan kral ile karşılaşıyoruz. Burada açılan kapıdan geçtikten sonra, bize bütün yolculuğumuz boyunca eşlik edecek olan ejderhayı alacağımız bayan ile karşılaşıyoruz. Kendisi ile konuştuktan sonra bize seçenekler sunuyor ve bize en çok yardımı dokunacak olan ejderhayı seçiyoruz.

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×