Kit Harington'ın yer aldığı VR parodisi oldukça eğlenceli olmuş

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 8.04.2019 - 11:07
Jon Snow'u canlandıran aktör bu sefer VR parodisinde!

Sanal gerçeklik gözlükleri oyun dünyasının önemli bir parçası haline geldiler. Bu konuda farklı firmalardan farklı projelerin geldiğini sık sık görüyoruz. Tabi dönem dönem bu teknolojiyi ti'ye alan bazı videolar da geliyor. İşte Game of Thrones yıldızlarından biri olan Kit Harington'ın yer aldığı video da bunlardan birisi.

Kit Harington'ın yer aldığı VR parodisi sizin de sabrınızı zorlayabilir

Saturday Night Live (SNL) programı için hazırlanan bu parodi videosuna baktığımızda aslında ilk etapta herşeyin gayet normal başladığını görüyoruz. Bir oyuncu Gamestop mağazasında sanal gerçeklik gözlüğü için yeni çıkan Earthwar 3 isimli oyunu denemek istiyor. Bu denemede ise pek beklediğini bulamadığını söyleyebiliriz.

Oyuna girer girmez buradaki NPC karakterlerin birbirini çekemeyen tavırlarına maruz kalan oyuncu doğal olarak isyankar bir tavır sergilemiş. Ethan ve Damian arasındaki çekişme ise gerçekten görülmeye değer. Oyunlardaki diyaloglara ve sanal gerçeklik oyunlarına göndermelerin yer aldığı bu eğlenceli videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.01.2023 00:51
Kalan Karakter : 300 Gönder
Kit Harington'ın yer aldığı VR parodisi oldukça eğlenceli olmuş

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×