Knack II için eğlenceli bir TV reklamı yayınlandı

Knack II için eğlenceli bir TV reklamı yayınlandı

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 28.08.2017 - 20:15
PlayStation 4'ün ilk oyunlarından olan Knack, ikinci oyunu ile tekrar karşımıza çıkıyor.
Sony Interactive Entertainment bugün yayınladığı yeni eğlenceli TV reklamı ile Knack II'yi gösterdi. Knack'ın düşmanlarının bakış açısından izlediğimiz video çok eğlenceli olmuş. Düşman liderinin yaptığı konuşma sırasında geçmişte yaşananlara değinen ve bu yüzden tüm ordunun arkada beliren Knack'ı görmesi ile kaçışması sonucu yalnız kalır.

PlayStation 4'ün ilk oyunlarından olan Knack, çoğu açıdan başarısız bir oyundu. Bu da doğal olarak oyunun notlarını etkilemişti. Daha çok çocuklara hitap ettiği için büyük eleştirilere maruz kalan oyun, ikinci oyunu ile geçmişini geride bırakmaya çalışacak. 

Bu CGI videonun sonlarında oyun içi oynanış videosu da görüyoruz. Çok az bir bölüm göstermiş olsalar da sonuçta bu bir reklam filmi. Knack II, Kuzey Amerika'da 5 Eylül'de, Avrupa'da ise 6 Eylül'de PlayStation 4'e özel olarak çıkış yapacak. Bakalım Knack II ilk oyunun hayal kırıklığını arkada bırakabilecek mi?

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 8.03.2021 14:57
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.08.2017 02:14
Sadece videogamedunkey video'su için heyecanlıyım
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×