Knight Online Forever Efsanesi Başlıyor

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Knight Online Forever Efsanesi Başlıyor
Knight Online Forever’da oyuncular her şeyi kendi çıkarlarına göre değiştirmek isteyen tanrıların iradesine karşı savaşadursun, Carnac dünyası yepyeni bir karışıklık ve sarsıntıyla karşı karşıya kalıyor. Bu seferkiler, felaket kuzenlerinden daha korkunç değiller ama zaten tehlikelerle dolu ülkenin üzerine yeni bir tehdit olarak kabus gibi çöküyorlar… kimlerine göre bunlar daha da karanlık bir kötülüğün habercileri. Peki, bu istenmeyen misafirler nereden çıktı? Neden buraya geldiler? Daha da önemlisi, burada kaldıkları sure içinde neler yapmayı planlıyorlar?


Knight Online Forever, 27 Ocak’ta başlayan ve oyuncuları sırrı çözüp dünyanın düzeni sağlamak için uğraştıracak sekiz bölümlük yepyeni bir destan. Bölüm Bir, ülkenin kırsal bölümünde ortalığı birbirine katıp herkesi kırıp geçirmek isteyen küçük ejderhaların ortaya çıktığı haberiyle açılıyor. Oyuncular onları yok etmek üzere oraya vardığında ise bu belayı savuşturmak istemeyenlerin de olduğunu görüyor. Ejderha avcısı olmaya aday olanlar web sitesine girerek ansızın ortaya çıkan bu yaratıklarla ilgili ipuçları bulabilir, onları durdurma yolları hakkında bilgi toplayabilirler.


Bölüm 1 Etkinliği 27 Ocak 2009’ta başlıyor; 1 Şubat 2009’da sona eriyor.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 3.07.2022 23:16
Kalan Karakter : 300 Gönder
Knight Online Forever Efsanesi Başlıyor

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×