Knights of The Old Republic III mümkün mü?

Knights of The Old Republic III mümkün mü?

Mert  Günhan
Mert Günhan 7.11.2012 - 15:02
Chris Avellone konuştu
Knights of The Old Republic II'nin sonunu oynayanlar hatırlayacaktır, oldukça havada kalmıştı. BioWare Old Republic'te, KoTOR III sayılabilecek kadar içerik olduğunu söyleyerek hayranları senelerce bekletmiş, hem de heveslendirmişti fakat oyunun hikayesinin 300 yıl sonra geçmesinden ve karakterlerin çok fazla işlenmemiş olmasından dolayı serinin hayranlarını tatmin edememişti.
Knights of The Old Republic II'nin başındaki isimlerden olan ve şimdiler de Project:Eternity ile ilgilenen Chris Avellone her zaman KoTOR III'ü yapıp üçlemeyi bitirmek istediğini belirtti.
Avellone aynı zamanda Planescape: Torment dünyasına dönmek istediğini de ekledi fakat hakları Wizards of The Coast'ta iken bu pek kolay değil gibi görünüyor.

İçimden bir ses Avellone'un bu açıklamayı bir sebepten dolayı yaptığını söylüyor, iki üç ay sonra bir KoTOR III duyurusu gelirse hiç şaşırmayalım.

Knights of The Old Republic III mümkün mü?
Yorumlar 24
MK Okuru
MK Okuru 25.10.2020 16:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×