Kojima'nın favorileri hangi oyunlar?

Sami Türk
Sami Türk 3.06.2010 - 12:31
Kojima'nın favorileri hangi oyunlar?
Yılın en iyi oyunları konusu açılınca Hideo Kojima üç favorisini söyledi: Modern Warfare 2, Uncharted 2 ve Assassin’s Creed 2. MGS’nin babası hepsi için de “inanılmaz” ifadesini kullandı.

Kojima, Famitsu’nun son sayısında “Son zamanlarda benle röportaj yapan herkese anlatıyorum bunu ama bence bu üç oyun bu yıl içerisinde göze çarpacak. Bunlardan biri Call of Duty: Modern Warfare 2, ikincisi Uncharted 2 ve üçüncüsü de Assassin’s Creed 2. Üçü de inanılmaz” dedi.

Özellikle Assassin’s Creed 2 ve Creative Director’ü Patrice Désilets’i öven Kojima “Assassin’s Creed 2, ilk oyunu dünya çapında sekiz milyondan fazla sattığı için zaten bekleniyordu. Yayıncının ve oyuncuların yoğun baskısı hissediliyor ama yine de plana bağlı kalıp ilk oyuna göre daha iyi bir şeyler çıkarmaya çaba gösterilmeli” dedi.

Kaynak: www.eurogamer.de
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 16.10.2021 06:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
Kojima'nın favorileri hangi oyunlar?

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×