Konami, yeni Silent Hill filmi için ticari marka başvurusunda bulundu

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 15.03.2022 - 12:31
Söylentiler attıkça daha çok beklediğimiz ve merak ettiğimiz yeni Silent Hill filmi için Konami ticari marka başvurusunda bulundu.

Konami'nin Japon ticari marka ofisinde yeni Silent Hill filmi için yeni bir ticari marka başvurusu yapması, Sony tarafından üretilen bir devam filmi hakkındaki söylentileri daha da alevlendirdi.

Yeni Silent Hill filmi geliyor mu?

Yeni Silent Hill filmi ticari markası, Sony tarafından üretilen olası bir devam yapımının söylentilerini yeniden ateşledi. Konami'nin en yeni Silent Hill ticari markası bugün JPO veritabanında yayınlandı ve video oyunları, ticari oyun makineleri/makine ekipmanı, oyun yazılımı ve sanal gerçeklik kulaklıkları gibi birçok kullanım örneğini içeriyor.

Yeni Silent Hill filmi geliyor mu?

Son raporlar, Sony'nin büyük bir video oyunu serisinin haklarını satın aldığını gösteriyor. 2020-2021 arasındaki eski raporlar, Sony'nin yeni bir Silent Hill oyunu ürettiğini ve Hideo Kojima'nın muhtemelen işin içinde olduğunu gösteriyordu.

Konami, Layers of Fear geliştiricisi Bloober Team ile Silent Hill olduğuna inanılan yeni bir korku oyunu üzerinde çalıştığını resmen onayladı.

Yayıncı henüz herhangi bir yeni Silent Hill filmi projesini resmi olarak açıklamadı.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 26.03.2023 14:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.03.2022 18:34
film değil oyununu yapın yada remake leri duyurun yetti artık
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.03.2022 14:33
İyi haber diye buna denir.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Konami, yeni Silent Hill filmi için ticari marka başvurusunda bulundu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×