Konsol mu? Konsol ne arar Sega'da?

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
Konsol mu? Konsol ne arar Sega'da?


Bir süre önce yayılan bazı söylentiler, tüm oyun camiasını heyecanlandırmıştı. Bir zamanların konsol üreticilerinden olan Sega'nın yeniden konsol pazarına döneceğini ve ince eleyip sık dokuduğunu öğrenmiştik.

Bugün Sega'dan resmi duyuru geldi ve bu söylentiler yalanlandı. Sega, yeni bir konsol için planlarının olmadığını ve sadece yazılım firması olduklarını dile getirdi.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.05.2023 17:43
Kalan Karakter : 300 Gönder
Konsol mu? Konsol ne arar Sega'da?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×