KONTAKT 2011 oyuncu kayıtları açıldı!

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 16.11.2011 - 10:16
FRP sevenler buraya!
CNBC-e’nin standında çizgi romanlarla, kitaplarla ve ünlü dizileri ile ilgili çeşitli sürprizlerle karşılaşabilirsiniz.

Nintendo’nun sponsoru olduğu merakla beklenen KONTAKT Cosplay yarışmasının bay ve bayan birincileri için büyük ödül Nintendo wii!

Cosplay yapmayan katılımcılar üzülmesin ve alana giriş biletlerini iyi saklasınlar. CNBC-e, TİGLON ve Dreamers Figure’un sponsorluğunda günün sonunda yapacağımız çekilişte çok özel eşyalara sahip olabilirler!

KONTAKT 2011 oyuncu kayıtları açıldı!
Etkinlik alanında 25 adet masaüstü FRP oyun yöneticisi katılımcılara eğlenceli dakikalar yaşatacak. KONTAKT’a özel hazırlanan LARP ile katılımcılar rol yapmanın değişik bir katmanında yer alacaklar. Warhammer 40K boyama masaları, oyun masaları ve engin bilgileriyle Warhammer 40K usta oyuncuları sizleri bekliyor.

Magic the Gathering’e gönül vermiş oyuncuları unutmak olmazdı, özel bir sürprizimiz var MtG severler için.

Bilgisayar oyunları severler size sesleniyoruz, Merlin’in Kazanı ve Oyungezer ekibinin yazarlarını etkinlik alanında görmek ister misiniz? Bizce istersiniz. Sizler için eğlenceli muhabbetleriyle onlar da bizimle birlikte olacaklar.

Star Wars bir tutku diyenleri Yıldız Savaşları.com ekibi standında karşılıyor olacak.

Peki Board Game sever misiniz? Istanbul Board Game Enthusiasts ekibi sizlere çeşitli oyunlar oynatmak için KONTAKT’taki yerini çoktan aldı.

“Kış Yaklaşıyor” dediğimizde bizi ciddiye almamıştınız değil mi... Maslak soğuğu bıçak gibi yüzümüzü keserken Iron Throne,  Game of Thrones severleri özel köşesinde bekliyor olacak... Fotoğraf mı? Elbette. Tahta kurulup en kuzeyli pozunuzu verebilirsiniz!

Tanıdık simalar, eğlenceli muhabbetler hepsi ve daha fazlası için sizleri 26 Kasım’da KONTAKT’a davet ediyoruz.

- Basın Bülteni
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 14.08.2022 16:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
KONTAKT 2011 oyuncu kayıtları açıldı!

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×