Konu oyun motoru olunca ondan iyisi yok

Konu oyun motoru olunca ondan iyisi yok

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 17.12.2012 - 12:19
İşte geçen haftaki anketin sonuçları
Her hafta sizlere sunduğumuz anketlerimizden geçen hafta sunduğumuz "Bu motor 2013'e damgasını vuracak!" adlı anketin sonucuna geldi sıra.

Konu oyun motoru olunca ondan iyisi yok
Geçtiğimiz hafta sizlere oyun dünyasında yeni nesil için hazır 13 oyun motoru sunmuştuk. Bu listeye baktığımızda iki motor epey öne çıkmış. Bunlardan ilki yakın zamanda bizleri Crysis 3 ile de karşılayacak olan CryEngine 3. Yerli kardeşlerin kendi oyunlarında kullandıkları kendi motorları anketimizden %34'lük bir oy alarak lider olmuş.

İkinci sırada ise %17'lik oranla Rockstar'ın motoru RAGE yer alıyor. Özellikle GTA V için güncellenecek olan motorun bu yeni versiyonu merakla bekleniyor. Üçüncü sırada ise çok ufak bir farkla Epic Games'in meşhur Unreal motoru mevcut. Yeni nesil için hazırlanan Unreal Engine 4, %16'lık oy oranı ile üçüncülüğe layık görülmüş. Kısacası MK Okuru için şu anda en iyi motor CryEngine 3.

Şimdi sıra geldi yeni anketimize.
Yorumlar 13
MK Okuru
MK Okuru 29.10.2020 07:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×