Kratos, korsana yenik düştü

Mahmut Saral
Mahmut Saral 26.10.2010 - 10:31
Tanrıları bile alt etmişti oysa..
Ready at Dawn stüdyosu tarafından Sony'nin el konsolu PSP için geliştirilen aksiyon macera oyunu God of War: Ghost of Sparta, resmi olarak 2 Kasım'da satışa sunulacak. İlk ve ikinci oyun arasındaki zaman dilimini konu alan ve hem tekniksel, hem de içerik olarak PSP'ye çıkacak en kapsamlı oyunlardan bir tanesi olması beklenen Ghost of Sparta, maalesef resmi olarak satışa sunulmadan önce korsan versiyonuyla Internet'te gezinmeye başladı bile. Umarız bu durum, orijinal oyun satışlarına önemli bir etkide bulunmaz.

Kratos, korsana yenik düştü
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 07:02
Kalan Karakter : 300 Gönder
Kratos, korsana yenik düştü

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×