Kratos neredeyse mavi olacakmış

Kratos neredeyse mavi olacakmış

Berkant Jeff Akarcan
Berkant Jeff Akarcan 17.12.2012 - 12:05
God of War serisi bir Diablo çakması olmanın eşiğinden dönmüş
Kratos'un izleri ve kurumsal kimliği kırmızı olmasaydı nasıl olurdu hiç düşündünüz mü? Sony düşünmüş, hatta ilk başta Kratos kırmızı bile değilmiş. Aşağıda yer alan görsel, oyun henüz duyurulmamışken hazırlanan bir konsept çalışma, Kratos'un ilk tasarımı.

Kratos neredeyse mavi olacakmış
Akla gelen ilk şey tabi ki Kratos'un ilk hali ile, Diablo 2'nin Barbarian'ın arasındaki bu benzerlik. Özellikle izin yeri ve rengi. İlk God of War'un yönetmeni David Jaffe de bu benzerliği farketmiş olacak ki haftasonu bu durumu kişisel blogundan bizlerle paylaştı. Jaffe'e bu benzerliği farkettiren de yine geliştirici ekipten birisi olmuş. Ancak Jaffe'in söylediğine göre Diablo 1 ve 2'yi oynamış olmasına rağmen bunu hiçbir zaman farketmemiş.

Kratos neredeyse mavi olacakmış
God of War'ın geliştirici ekibindeki Ken ya da Max durumu farketmese, Kratos mavi olacakmış anlayacağınız. Tabi bu durumun oyunun ilk duyurusundan bir kaç gün önce gerçekleşmiş olması, Sony'i büyük bir talihsizliğin direğinden döndürmüş. Pek de fena olmamış hani. Sana kırmızı çok yakışıyor Kratos.
Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 24.10.2020 17:49
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×