Kuzeyin mücevherini keşfedin!

Kuzeyin mücevherini keşfedin!

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 14.06.2013 - 10:43
Forgotten Realms'ın gözdesi
Bir Unutulmuş Diyarlar tutkunu için, Kılıç Sahili (Swordcoast) çevresindeki şehirler sır tutmaz. Silverymoon’un büyülü yapılarından ve Luskan’ın denizin hırpaladığı rıhtımlarından, Waterdeep’in yayılan sokaklarına, kuzey Kılıç Sahil’ine yakın olan gezginler keşfetmek için kendilerine özgü benzersiz alanları ve işaretleri olan çeşitli kasaba ve şehirleri ziyaret edebilirler. Ve Kuzey Faerûn’daki tüm büyük ve kalabalık şehirlerden, sadece çok azı ismi Neverwinter olan metropolün ihtişamına rakip olabilir.


Perfect World ve Cryptic Stüdyoları lokalize video dizisine eklediği Kuzeyin Mücevheri’ni içeren bir videoyu size sunmaktan çok mutlu.

Türk oyuncularımızın Neverwinter’ı Türkçe olarak oynamaya başlamak için çok sabırsızlandıklarını biliyoruz. Bekleme süreniz neredeyse bitti, söz veriyoruz! Neverwinter’ın Türkçe sürümü hakkında önümüzdeki hafta vereceğimiz daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin!

- Basın Bülteni
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.11.2020 05:35
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×