L.A. Noire'ye Remastered ve FPS bakış açılı VR modu gelebilir

Batuhan Dönertaş
Batuhan Dönertaş 22.06.2017 - 11:29
Özledik, seni dedektif...
Avusturya'lı oyun stüdyosu Team Bondi tarafından geliştirilip Rockstar Games tarafından 2011 yılında yayınlanan L.A. Noire ile dedektifliğin sırlarını, insanların kirli yüzlerini ve bu sayede de kimin yalancı olup kimin dağru söylediğini anlamayı öğrenmiştik. İşin ciddiyetine gelirsek, o zamanlarda bulunmayan, hatta hala teknoloji ve oyun sektörünün bugün, daha da gelişmesine rağmen L.A. Noire'deki gibi yüz dinamiklerine sahip oyun bulmakta zorlanıyoruz. Yapımcıların geliştirdiği yüz motoru sayesinde, insanları sorgularken yalan söyleyip söylemediklerini anlayıp, buna göre tepkiler veriyorduk. Aslında oyunun tam da bu noktasında sıkıntılar bulunuyordu. Yeni gelen bir teknoloji ve hiç bir oyunda olmayan dinamiklere sahip olduğu için ilgi çekici gelse de, oyunun tamamının bu dinamiklere bağlı kalması can sıkıcı bir durumdu.

L.A. Noire'ye Remastered ve FPS bakış açılı VR modu gelebilir
Şimdi ise TweakTown'ın yaptığı bir haberde, Twitter kullanıcısı Yan2295'in söylediklerine göre, Rockstar Games L.A. Noire'nin remasteredı için çalışmalara başlamış. Gelmesi beklenen platformlar ise, PS4, Xbox One ve Nintendo Switch konsollarıymış.Ayrıca başlıkta da belirttiğimiz gibi VR yani sanal gerçeklik modu da gelebilirmiş.
Yorumlar 15
MK Okuru
MK Okuru 16.04.2021 20:23
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.06.2017 13:18
ne remasteredı oyun zaten eski değil ki remastered yapçaklarına yenisini yapsınlar
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.06.2017 21:09
Çok keyif aldığım oyunlardan biriydi. Sanki polisiye bir filmin içindesin hissi veriyordu. Yenisi çıkarsa harika olur, neden bu zamana kadar yapmadılar anlam veremedim.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.06.2017 08:05
Remastered falan istemiyoruz, YENİ OYUN İSTİYORUZ!!!! AYNI ŞEYLERİ ISITIP ISITIP ÖNÜMÜZE KOYMAYIN YETER ARTIK YA!
Bu serseri oyun yapımcıları yeni fikirler, yeni farklı bir şey bulamayıp "eski oyunu yeniden piyasaya sürelim" mantığında olduğu sürece, biz oyuncular yeni bir şey göremeyecek arkadaş!
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.06.2017 23:58
Çok ileri derecede ingilizce isteyen ama türkçe yaması çıkmasıyla oyunun ne kadar efsane olduğunu anlamıştım, bu oyun gibisi yok aradım ama bu oyuna en çok yaklaşan seri Sherlock Holmes serisi onuda tavsiye ederim.Tabiki bir LA Noire değil oynanış açısından.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.06.2017 13:59
Bilgi hatası var. Team Bondi Avusturyalı değil Avustralyalı. :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
L.A. Noire'ye Remastered ve FPS bakış açılı VR modu gelebilir

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×