L4D2 için Realism modu kalıcı mı olacak?

Erman Demirci
Erman Demirci 3.06.2010 - 12:31
L4D2 için Realism modu kalıcı mı olacak?
L4D2 için Realism modu kalıcı mı olacak?


Valve ağzındaki baklayı çıkardı ve Realism vs. modunu L4D2 için sabit kılmayı planladıklarını açıkladı. Oyunun takipçilerinin katıldığı oylamada bu modun ne kadar sevildiği ortaya çıktı. Oylamada katılımcıların %68'i evet derken, %21'i hayır dedi. %11 ise çekimser kaldı.

Bu modda oyuncular vs. moduna benzer şekilde kapışıyorlar. Tek fark, gerçeklik ayarının açık olması. Benzer olarak, "Follow the Liter" isimli yeni bir mod açıklayan Valve, bunu da şöyle tanıtıyor: "Bu modda sadece tek bir grup yaratılacak ve kesin hedefiniz tek ve belli olacak. Tek sorun, enfeksiyon kapmak çok daha basit."

L4D2, 17 Kasım 2009'da piyasaya sürülmüştü ve Metacritic puanı hali hazırda 89.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2023 17:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
L4D2 için Realism modu kalıcı mı olacak?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×