Lara Croft'tan PSP sürprizi

Dina Erad
Dina Erad 3.06.2010 - 12:31
Lara Croft'tan PSP sürprizi

Merlinin Kazanı - Extra Oyuncuların Buluşma Noktası

         Eidos Interactive Ltd. dün Tomb Raider Double Pack'in (Tomb Raider Çiftli Paket) çıkarılacağı haberini verdi. Bu paket yalnızca PSP için çıkarılıyor ve 10 Nisan'da da Avrupa'da raflardaki yerini alması planlanıyor.

         Paketin içeriği ise önceki iki oyunu kapsıyor: "Tomb Raider Legend" ve "Tomb Raider Anniversary". Yapımcılar Double Pack'in çıkış amacını ise oyunların ilk bayan karakterlerinden olan Lara'nın maceralarını birlikte sunmak olarak belirtiyorlar.

         Bafta ödülü sahibi olan "Tomb Raider: Legend" egzotik bir atmosferde geçiyor. Oyunda kimi zaman Peru'nun yeşil ormanlarını geziyoruz, kimi zaman Himalayaları. Ve tabii en önemlisi de Lara'yı Tomb Raider yapan gizemli antik yerleri. "Tomb Raider: Anniversary" ise ilk oyunun yeniden yapılmış şekliydi; oyun klasik detaylarını koruyarak yeni bir yapıya girmiş ve beğeni kazanmıştı. Oyunun orijinali olan ilk oyunsa, çıktığı 1996 yılından bu yana 7 milyon kopya satmıştı.

KAYNAK
Lara Croft'tan PSP sürprizi
gamefocus.ca


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 14.04.2021 16:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
Lara Croft'tan PSP sürprizi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×