LawBreakers'ın anlık oyuncu sayısı 50'nin altına düştü

LawBreakers'ın anlık oyuncu sayısı 50'nin altına düştü

Furkan Güler
Furkan Güler 11.09.2017 - 15:01
LawBreakers kan kaybediyor.

Unreal Tournament ve Gears of War serileri sayesinde güzel tecrübeler edinen Cliff Bleszinski'nin yeni oyunu LawBreakers'tan kötü haberler gelmeye devam ediyor. Çıktığı ay anlık 500 oyuncuya ulaşan LawBreakers adeta kan kaybediyor. Geride bıraktığımız günlerde oyunun anlık oyuncu sayısı 50'nin altına düştü. PC platformunda nerdeyse kimsenin oynamadığı oyunda maç bulmak dakikalar alabiliyor.

Cliff Bleszinski, oyunun çıktığı hafta Twitter üzerinden Overwatch oyuncuları hakkında atıp tutmuştu. Bleszinkski'nin bu tutumu karşısında oyuncular oldukça ağır eleştiriler ile LawBreakers'a karşılık verdi. LawBreakers belki 2017'de çıkan kaliteli FPS oyunları arasında yer alabilir. Fakat oyunun yanlış zamanda yanlış şekilde çıkması yüzünden oyunun marka değeri yerlerde sürünüyor.

LawBreakers'ın anlık oyuncu sayısı 50'nin altına düştü

LawBreakers'ın ne kadar sattığı henüz açıklanmadı. Ancak tahmin edileceği üzere oyun 1 milyon barajını bile geçemeyecektir. Objektif odaklı bir FPS oyunu olan LawBreakers, Overwatch veya Team Fortress 2'nin aksine oldukça farklı mekanikler içeriyordu.. Bakalım ilerleyen günlerde LawBreakers'ın akıbeti ne olacak? Hep beraber göreceğiz.

LawBreakers'ın oyuncu sayısı gittikçe düşüyor.

Son olarak şahsen Cliff Bleszinski'nin oyunu canlandırmak amacıyla neler planladığını merak ediyorum. Söylentilere göre geliştirici ekip, free to play modeli üzerinde düşünmeye devam ediyor.

Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 3.03.2021 08:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
insidethefire
insidethefire 12.09.2017 09:04
karşısında team fortress, overwatch falan olduktan sonra zaten belliydi, ne gerek var ki
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.09.2017 07:57
Oyun hem pahallı hemde beklentiyi karşılamıyor şimdide bedavımı yapacak ilk alan oyuncuların paraları ne olucak
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.09.2017 20:50
Oyunu incelediğiniz zaman demiştim , ömrü kısa olacak diye. Cacik oyun ve üstüne de paralı. 1-2 aya Lawbreakers bu kafayla offline. Bedava olursa bir süre daha oynanır , piyasada çok büyük abileri var..otursun efendi olsun.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.09.2017 16:17
Arkadaş oyun yapsınlar düzgün hikayesi olan içi dolu oyun. Hep beraberce oyun dünyasının için ediyorlar şu tip para tuzaklarıyla tutmayınca da zarar ediyorlar hemen f2p yapmalar falan bitsin gitsin şu tür şeyler bu alemden.
Kalan Karakter : 300 Gönder
napolyon07
napolyon07 11.09.2017 16:08
ben dedim bu oyundan cacık olmaz diye eski konusunda cıkınca da yazmıstım! kaybolup gidecek cok bos bir oyun
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×