League of Legends vakası son buluyor

Hakan Bozdemir
Hakan Bozdemir 2.07.2013 - 12:03
Carter ne yapacak?
19 yaşındaki Justin Carter geçtiğimiz günlerde League of Legends üzerinden yazdığı mesajlar yüzünden davalık olmuştu. Bir LoL oyunu esnasında yazdığı tehdit dolu mesajda "anaokulu" lafı da geçiyordu ve Carter'ın oturduğu yerin 100 metre yakınlarında bir ilkokul olduğu tespit edildi.

League of Legends vakası son buluyor
Konu ile ilgili daha önceki haberimizde de belirttiğimiz Carter'ın yazısından sonra, bahsettiği ilkokula gidip eylemlerini gerçekleştirme olasılığı olduğundan polis hemen tutuklama kararı aldı ve şu anda Carter göz altına alınmış durumda.

Kendisine iki seçenek verildi; ya Carter 500.000 dolar kefalet ödeyecek ya da 2 yıldan 10 yıla kadar hapis yatmak zorunda kalacak.
Yorumlar 10
MK Okuru
MK Okuru 8.02.2023 00:26
Kalan Karakter : 300 Gönder
League of Legends vakası son buluyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×