League of Legends'a iki yeni eşya ekleniyor

League of Legends'a iki yeni eşya ekleniyor

Hakan Bozdemir
Hakan Bozdemir 30.07.2013 - 16:23
Büyüye karşı direnç
League of Legends'a iki yeni eşya ekleniyor. Birincisi eşyanın adı Spectre's Cowl, diğerinin ise Spellbreaker. Türkçe adları henüz verilmediğinden yazmak istemedim. Spectre's Cowl eşyası bize 200 can ile 45 büyü direnci veriyor. Bir yaku kristali ile bir negatron pelerinini birleştirerek elde ediyoruz. Ayrıca bir pasifi de bulunuyor. Bir düşmandan hasar aldığınızda 5 saniyeden 10 saniyeye kadar süren 20 can yenilenmesi sağlıyor.

League of Legends'a iki yeni eşya ekleniyor
Diğer eşya olan Spellbreaker ise sihiriçen ile hırs kılıcının birleşiminden yapılıyor. 40 saldırı gücü, 25 büyü direnci ve %20 kritik şansı veriyor. İki ayrı da pasifi bulunuyor. İlk pasifinin adı Tenacity ve yavaşlamanın, sersemlemenin, korkutulmanın, kör etmenin, susturmanın ve kışkırtmanın süresini %35 azaltıyor.

League of Legends'a iki yeni eşya ekleniyor
İkinci pasif ise %30 canın altındaki kişilerin büyü hasarı alması karşılığında açılıyor ve 400 büyü hasarını emen bir kalkan yaratıyor. 90 saniyelik bir bekleme süresi var. Spectre's Cowl'ın fiyatı 1350 altın ve Spellbreaker'ın ise 2800 altın olarak belirlenmiş. Detaylar önümüzdeki günlerde gelecektir. 
Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 23.11.2020 19:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×