LEGO Harry Potter: Years 5-7'nin ilk DLC'si

Mahmut Saral
Mahmut Saral 13.12.2011 - 17:38
Yeni büyücülerle direnişe katkı sağlayın
TT Games tarafından hazırlanan Lego temalı Harry Potter oyunu Years 5-7'nin ilk DLC'si PS3 ve X360 platformları için kullanıcıların beğenisine sunuldu. 10 yeni Lego karakterinin yer aldığı paket, 240 MS puanı karşılığında satın alınabilecek.

Years 5-7'de Harry ve arkadaşları, Karanlık Lord ve yandaşlarına karşı en önemli mücadelesini veriyor. Tabii ki Lego temasıyla birlikte.

LEGO Harry Potter: Years 5-7'nin ilk DLC'si
Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2023 13:37
Kalan Karakter : 300 Gönder
LEGO Harry Potter: Years 5-7'nin ilk DLC'si

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×