LEGO: Pirates of the Caribbean geliyor

Erkut Köse
Erkut Köse 19.11.2010 - 09:30
Legolarımız korsan oluyor

Lego oyunları kaldığı yerden devam ediyor. Bugün yapılan duyuruda Pirates of the Caribbean'in de Lego oyunları serisine katılacağı duyuruldu. Pc, Xbox360, Playstation 3,PSP ve  DS için piyasada olacak oyunun gelecek sene raflarda olması bekleniyor. Oyun hakkında ayrıca küçük bir kaç bilgi de açıklanmış durumda;

"LEGO Pirates of the Caribbean, film serisinden hafızalarımız kazınan aksiyon ve macera unsurlarını Lego olarak sunacak.Lego olarak tasarlanmış fantastik dünyası ve karakterleriyle oyunculara keşfedilecek kocaman bir dünya yaratıyor. Oyuncular seriden tanıdığımız 70'den fazla karakterden istediğiyle oynayabilecek. Ayrıca film serisinden aşina olduğumuz mekanlarda geçecek 20'den fazla bölüm de oyunda mevcut olacak. Multiplayer'da ise co-op modu bulunacak oyunda, oyuncular hikaye modunu oynayabilecek ya da serbest olarak dolaşabilecekler."

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.05.2022 20:10
Kalan Karakter : 300 Gönder
LEGO: Pirates of the Caribbean geliyor

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×