Lego: Star Wars 3'e ne kaldı

Feyzi Özmen
Feyzi Özmen 3.06.2010 - 12:31
Lego: Star Wars 3'e ne kaldı
Lego: Star Wars 3'e ne kaldı


Activision'un duyurduğu Lego Star Wars 3 bu yılın sonbaharında X-Box360, PS3, Wii, PSP ve DS için raflardaki yerini alacak.

Lego Star Wars serisi, Star Wars fanları tarafından yeterli ilgiyi görmüş ve dünya çapında 20 milyon gibi bir satış rakamına ulaşmıştı. Lucas Arts başkanı Darell Rodriguez, oyunun Lego Star Wars serisinin en eğlenceli ve komik oyunlarından biri olacağını belirtti. Yapımcı Tom Stone ise Lucas Arts'ın inanılmaz bir iş partneri olduğunu ve onlarla çalışmanın Lego Star Wars serisinin devamı için büyük bir deneyim olarak gördüğünü söyledi.

Ayrıca Wii kontrol cihazı ile gayet kolaylıkla oynanabilir şekilde olup, lightsaber kullanırken, takımınızı yönetip, uzun menzilli Jedi atakları gibi hareketleri yapabileceksiniz. Star Wars hayranlarını mutlu edecek diğer bir gelişme ise oyunda Star Wars evreninin anime dizisi olan Star Wars: Clone Wars'da bulunan bütün karakterleri içerecek olması.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.01.2022 15:02
Kalan Karakter : 300 Gönder
Lego: Star Wars 3'e ne kaldı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×