Lego Star Wars nette

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Lego Star Wars nette
Eidos'un hazırlanmakta olan yeni oyunu Lego Star Wars'da bir web sitesine sahip oldu. Sitede oyunla ilgili bilgiler, screenshot'lar ve dahası bulunuyor.

Hikaye ilerlemeye devam ettikçe, zaman zaman değişik yerlere geçip, o anda farklı bir karakteri yönetmeye başlayacağız. Örneğin, Quin Gon Jinn ile başladıktan sonra, bölümün belirli bir kısmına gelince, bu sefer farklı bir mekanda kontrol Amidala’ya geçebilecek. Böylece oynayabileceğimiz bir çok karakterin olması ve gereken durumlarda onlar arasında geçiş sağlayabilmemiz, Lego Star Wars’ın aynı zamanda zengin bir oynanışa sahip olacağının da bir göstergesi. Tanıdık mekanlarda, birçok level içerisinde gezecek ve hikayeyi tamamlamaya çalışacağız. Mekanlar; Phantom Menace, Attack Of The Clones ve Revenge Of The Sith’teki birçok yeri teşkil edecek.

Web sitesine girmek için tıklayın

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 26.07.2021 23:03
Kalan Karakter : 300 Gönder
Lego Star Wars nette

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×