Lego Star Wars nette

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Lego Star Wars nette
Eidos'un hazırlanmakta olan yeni oyunu Lego Star Wars'da bir web sitesine sahip oldu. Sitede oyunla ilgili bilgiler, screenshot'lar ve dahası bulunuyor.

Hikaye ilerlemeye devam ettikçe, zaman zaman değişik yerlere geçip, o anda farklı bir karakteri yönetmeye başlayacağız. Örneğin, Quin Gon Jinn ile başladıktan sonra, bölümün belirli bir kısmına gelince, bu sefer farklı bir mekanda kontrol Amidala’ya geçebilecek. Böylece oynayabileceğimiz bir çok karakterin olması ve gereken durumlarda onlar arasında geçiş sağlayabilmemiz, Lego Star Wars’ın aynı zamanda zengin bir oynanışa sahip olacağının da bir göstergesi. Tanıdık mekanlarda, birçok level içerisinde gezecek ve hikayeyi tamamlamaya çalışacağız. Mekanlar; Phantom Menace, Attack Of The Clones ve Revenge Of The Sith’teki birçok yeri teşkil edecek.

Web sitesine girmek için tıklayın

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 07:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
Lego Star Wars nette

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×